Witamy w Cuidad Quesada, Rojales, jednym z obszarów najbardziej cenionych przez europejskich nabywców
Willa Olivia to przestronny dom z kuchnią, w której dach ma podwójną wysokość, aby uzyskać znacznie więcej naturalnego światła. Zawiera 3 sypialnie, 2 łazienki i duży salon lub część wypoczynkową.
Ten dom ma orientację południową, dzięki czemu możesz cieszyć się naszym wspaniałym słońcem przez cały dzień. Olivia jest specjalną konstrukcją mieszkaniową, ponieważ chcieliśmy połączyć nowoczesny styl z typowym śródziemnomorskim stylem naszej okolicy i to właśnie go charakteryzuje.
Ta willa znajduje się w Doña Pepa i oferuje wszystkie rodzaje usług oprócz bliskości plaży, zaledwie 3 km i łatwego przemieszczania się na lotniska, duże miasta itp.
• Powierzchnia mieszkalna: 120,3 m2
• Powierzchnia działki: 622,89 m2
• Powierzchnia solarium: 100 m2
• Tarasy powierzchniowe: 35,4 m2
• Powierzchnia całkowita: 255,7 m2
• Tarasy: 2
• Pokoje: 3
• Łazienki: 2
• Kuchnie: 1
Ceny od 512 000 €